|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 38.6*18,5*25,6 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | χαρακτηριστικό: | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο Βάρος: | 4.236 g / pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 1,80 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22*16 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Κίτρινη πλαστική σφραγίδα μετρητή,Ελλειμματικές σφραγίδες ηλεκτρικών μετρητών,Σφραγίδα ασφαλείας ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτινοβολίες |
||
Η Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή είναι μια ενδεικτική λύση ασφαλείας σχεδιασμένη για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό. Διαθέτει μηχανισμό κλειδώματος twist-tight και σύστημα συγκράτησης με άγκιστρο για προστασία από παραβίαση, μακροχρόνια ανθεκτικότητα και απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε υποδομές έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευασμένο από διαφανές PC ή ABS με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, σε ακραίες θερμοκρασίες και σε χημική διάβρωση. Δεν απαιτούνται εργαλεία για την εγκατάσταση με σχεδιασμό twist-tight ή άγκιστρο. Η ετικέτα σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, λογότυπο, σειριακό αριθμό, barcode ή QR code.
Διαθέσιμα χρώματα παξιμαδιού twist: Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο, Λευκό, Πορτοκαλί, Μωβ. Σύρμα σφράγισης διαθέσιμο σε γαλβανισμένο χάλυβα ή SS 304 με επίστρωση PVC, με προεγκατεστημένη επιλογή σύρματος.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 38,6*18,5*25,6 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Εμπορικό Σήμα | ULTRASEAL(TM) |
| Αριθμός Μοντέλου | US-TMS01B |
| Υλικό | PC, ABS |
| Επίπεδο | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Μέσος Βάρος | 4,236 g / τεμ. χωρίς σύρμα |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 22*16 mm |
| Διάμετρος Σύρματος Σφράγισης | Λιγότερο από 1,8 mm |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη Παραβίασης |
| Μηχανισμός | Σύρμα Twist Tight |
| MOQ | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
US-TMS01B Πλαστική ABS Ρότορας Twist Νερού Αερίου Μετρητής Πλαστική Σφραγίδα Ασφαλείας
Μετρητής νερού, ηλεκτρικός μετρητής, μετρητής αερίου και οποιοσδήποτε άλλος εξοπλισμός μέτρησης.
Βασιζόμαστε στη Zhejiang, Κίνα, ιδρύθηκε το 2021. Εξυπηρετούμε πελάτες στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), Βόρεια Αμερική (20,00%), Βόρεια Ευρώπη (15,00%), Νότια Αμερική (10,00%), Μέση Ανατολή (10,00%), Εγχώρια Αγορά (10,00%), Αφρική (10,00%) και Ωκεανία (5,00%). Το γραφείο μας έχει 1-4 άτομα.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεματικών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και αυτοκόλλητων void. Παρέχουμε γρήγορη ανταπόκριση στις ανάγκες των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou, Κίνα. Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων ειδών προστασίας σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, αυτοκόλλητων void, δεματικών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και άλλων αξεσουάρ. Αυτά τα προϊόντα εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το "Jizhen" υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια και υπερ-γνήσια εξυπηρέτηση, η οποία αποτελεί τη βάση της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης των πελατών μας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284