|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 35.2*12*24,2 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | χαρακτηριστικό: | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο Βάρος: | 1.968 g / pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 1,50 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22.5*13 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα παραβίασης μετρητών αερίων από πλαστικό,Σφραγίδα κουτιού μετρητών Αντίσταση φθοράς |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίδωσης ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (π.χ. ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό,που διαθέτουν μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα κατακράτησης με βάση την άγκυραΟ εν λόγω καινοτόμος σχεδιασμός εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
Φτιαγμένο από διαφανές PC ή ABS, προσφέρει αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, τις ακραίες θερμοκρασίες, και τη χημική διάβρωση.και μετρητές φυσικού αερίου σε κατοικίες, εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Δεν απαιτούνται εργαλεία. Το σφιχτό ή αγκυροβολημένο σχεδιασμό του πινάκου επιτρέπει την γρήγορη εγκατάσταση. Η ετικέτα σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, το λογότυπο, τον σειριακό αριθμό, τον γραμμικό κωδικό ή τον QR κωδικό.Υποστηρίζουμε το twist καρύδι με διάφορα χρώματα προσαρμογή όπως το κόκκινοΤο σύρμα σφράγισης είναι από γαλβανισμένο χάλυβα ή SS 304 με επικάλυψη PVC, το ένα άκρο του σύρματος μπορεί να προεγκατασταθεί.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 35.2*12*24,2 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Υλικό | PC, ABS |
| Ιδιοκτησία | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Ειδικότητα | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο βάρος | 1.968 g / pc |
| Διαμετρήτης συρματόσχοινου | < 1,50 mm |
| Ετικέτες | 22.5*13 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί κλπ. |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%).
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284