|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 15.6*15.6*6.0 mm | Υλικό: | Σημείωση: |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Συνολικό μέγεθος: | 15.6*15.6*6.0 mm |
| Μέσο Βάρος: | 10,73 g / pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 1,80 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 950,00 mm2 | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα ασφαλείας πλαστικού μετρητή εκτύπωσης λέιζερ,Πλαστική μετρητή ασφαλείας σφραγίδα |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίσματος ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό.Με μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα συγκράτησης με βάση την άγκυρα, η σχεδίαση αυτή εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
Κατασκευάζεται από διαφανή υλικά PC ή ABS με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, τις ακραίες θερμοκρασίες και τη χημική διάβρωση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τίτλος | Σφραγίδα ασφαλείας με τσιμπήματα με τσιμπήματα |
| Υλικό | Πρωτεύον, αλουμίνιο |
| Ιδιοκτησία | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Συνολικό μέγεθος | 15.6 × 15,6 × 6,0 mm |
| Μέσο βάρος | 10,73 g / pc |
| Διαμετρήτης συρματόσχοινου | < 1,8 mm |
| Ετικέτες | 950,00 mm2 |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, γραμμικός κωδικός, QR κωδικός, σειριακός αριθμός με λέιζερ |
| Πακέτο | 100 τεμάχια / σακούλα 10000 τεμάχια / κουτάκι Μέγεθος: 33 × 26 × 21 cm GW: 18,55 KG ΝΔ: 17,30 KG |
Προβολή Παρόμοιου Προϊόντος: Σφραγίδα ασφαλείας ηλεκτρικού μετρητή νερού αερίου US-TMS06L
Μετρητής νερού, μετρητή ηλεκτρικού ρεύματος, μετρητή αερίου και οποιουδήποτε άλλου εξοπλισμού μέτρησης σε οικιστικές, εμπορικές και βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284