|
Productdetails:
|
| Maat: | 15.6*15,6*6,0 mm | Materiaal: | Lood, aluminium |
|---|---|---|---|
| Eigendom: | Indicatief veiligheidszegel | Totale maat: | 15.6*15,6*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 10,73 g / pc | Met elkaar te matchen draaddiameter: | < 1,80 mm |
| Markeerbaar gebied: | 95.00 mm2 | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje, enz. |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Beveiligingszegel voor meters van laserprintable plastic,Plastic meter beveiligingszegel Tampering Bewijs |
||
De plastic meterzegel is een indicatieve beveiligingsoplossing, ontworpen voor energiemeters (elektriciteit, water, gas) en industriële apparatuur. Met een draai-vast sluitmechanisme en een anker-gebaseerd retentiesysteem, zorgt dit ontwerp voor manipulatie-bestendige bescherming, langdurige duurzaamheid en naadloze integratie in slimme meetinfrastructuur.
Gemaakt van transparante PC- of ABS-materialen met weerstand tegen UV-straling, extreme temperaturen en chemische corrosie. Sommige varianten bevatten loodcomponenten voor verbeterde beveiligingstoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Titel | Roestvrijstalen draad lood meter veiligheidszegel met ponsklem zegel |
| Materiaal | Lood, Aluminium |
| Eigenschap | Indicatieve veiligheidszegel |
| Totale afmeting | 15,6 × 15,6 × 6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1,73 g / stuk |
| Passende draaddiameter | < 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied | 95,00 mm² |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Bedrijfsnaam, logo, barcode, QR-code, serienummer met laser | |
| Pakket | 100 stuks / zak 10000 stuks / doos Afmetingen doos: 33 × 26 × 21 cm GW: 18,55 KG NW: 17,30 KG |
Bekijk vergelijkbaar product: US-TMS06L elektrische gas water meter veiligheidszegel
Watermeter, elektriciteitsmeter, gasmeter en alle andere meetapparatuurtoepassingen in residentiële, commerciële en industriële omgevingen.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284