|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 15,6*15,6*6,0 mm | Malzeme: | Kurşun, Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Genel boyut: | 15,6*15,6*6,0 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 1,73 g / adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,80 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 95,00 mm² | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Lazerle basılabilir plastik sayıcı güvenlik mührü,Plastik sayaç güvenlik mührü taklit kanıtlı |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Dönen sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi, bu tasarım, taklit edilemez koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı ölçüm altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
UV radyasyonuna, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal korozyona karşı dirençli şeffaf PC veya ABS malzemelerinden yapılmıştır.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Başlık | Paslanmaz çelik tel kurşun ölçer güvenlik mühürü ile yumruk çivisi mühürü |
| Malzeme | Kurşun, Alüminyum |
| Mülkiyet | Önerel güvenlik mührü |
| Toplam Boyut | 15.6 × 15.6 × 6.0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.73 g / pc |
| Eşleştirilebilir Tel Diametri | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 95.00 mm2 |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Şirket adı, logo, barkod, QR kodu, seri numarası lazerle |
| Paket | 100 adet / torba 10000 adet / karton Karton Boyutu: 33 × 26 × 21 cm GW: 18.55 KG NW: 17.30 KG |
Benzer Ürünleri Görün: US-TMS06L Elektrik Gaz Su Ölçücüsünün Güvenlik Mühürü
Su sayacı, elektrik sayacı, gaz sayacı ve konut, ticari ve endüstriyel ortamlarda diğer tüm ölçüm ekipmanları uygulamaları.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284