|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 27,0*24,5*20,5mm | Malzeme: | PC+ABS / ABS |
|---|---|---|---|
| Mülk: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Özellik: | Sıkı Büküm |
| Ortalama Ağırlık: | 2,22 / 2,13 g / adet | Eşleştirilebilir Tel Çapı: | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 27*9,5mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | dayanıklı Twist Tight Meter Seal,Döner sıkı metre mühürü UV direnci |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 27.0*24.5*20.5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-TMS02 |
| Malzeme | PC+ABS / ABS |
| Mülkiyet | Güvenlik işaretliği mührü |
| Özellik | Sıkı bükme |
| Ortalama Ağırlık | 2.22 / 2.13 g / pc |
| Eşleştirilebilir Tel Diametri | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 27*9,5 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu vb. |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284