|
Product Details:
|
| Size: | 27.0*24.5*20.5 Mm | Material: | PC+ABS / ABS |
|---|---|---|---|
| Property: | Indicative Security Seal | Feature: | Twisting Tight |
| Average Weight: | 2.22 / 2.13 G / Pc | Matchable Wire Diameter: | < 1.8 Mm |
| Markable Area: | 27*9.5 Mm | Color: | Red,Yellow,Blue,Green,Orange,etc. |
| Print: | Laser | MOQ: | 5000 Pcs |
| HS Code: | 3926909090 | ||
| Highlight: | durable Twist Tight Meter Seal,Twist Tight Meter Seal UV Resistant |
||
| Item | Value |
|---|---|
| Size | 27.0*24.5*20.5 mm |
| Place of Origin | China, Zhejiang |
| Brand Name | ULTRA-GENUINE |
| Model Number | US-TMS02 |
| Material | PC+ABS / ABS |
| Property | Indicative Security Seal |
| Feature | Twisting Tight |
| Average Weight | 2.22 / 2.13 g / pc |
| Matchable Wire Diameter | < 1.8 mm |
| Markable Area | 27*9.5 mm |
| Color | Red, Yellow, Blue, Green, Orange, etc. |
| Laser | |
| MOQ | 5000 pcs |
| HS Code | 3926909090 |
Contact Person: Mr. Sun
Tel: 18069868284