|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 27,0*24,5*20,5 mm | Tworzywo: | PC+ABS/ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Funkcja: | Skręcanie mocno |
| Średnia waga: | 2,22 / 2,13 g / szt | Dopasowana średnica drutu: | < 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 27*9,5 mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | wytrzymałe pieczęcie miernikowe Twist Tight,Wstrętny uszczelniacz do przesuwania |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 27.0*24,5*20,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-TMS02 |
| Materiał | PC+ABS / ABS |
| Nieruchomości | Środkowa pieczęć bezpieczeństwa |
| Cechy | Skręcanie mocno |
| Średnia waga | 20,22 / 2,13 g / pc |
| Prężnica drutu dopasowana | < 1,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 27*9,5 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284