|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 38,6*18,5*25,6 mm | Tworzywo: | komputer, ABS |
|---|---|---|---|
| Nieruchomość: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Funkcja: | Skręcanie mocno |
| Średnia waga: | 4,236 g/szt | Dopasowana średnica drutu: | < 1,80 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 22*16mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy itp. |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Żółta pieczęć plastikowa,Uszczelnienia liczników elektrycznych odpornych na promieniowanie UV,Środki zabezpieczające |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym dla liczników użyteczności publicznej (elektryczności, wody, gazu) i urządzeń przemysłowych.Wyposażony w mechanizm zamykania szczelny i układ zatrzymania na podstawie kotwiczenia w celu zabezpieczenia przed naruszeniami, długoterminowej trwałości i bezproblemowej integracji z inteligentną infrastrukturą pomiarową.
Wykonany z przezroczystego PC lub ABS, odpornego na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury i korozję chemiczną.Znacznik pieczęci może być drukowany laserowo z nazwą firmy, logo, numer seryjny, kod kreskowy lub kod QR.
Dostępne kolory orzechów skrętowych: czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny, biały, pomarańczowy, fioletowy.
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 38.6*18.5*25.6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRASEAL (TM) |
| Numer modelu | US-TMS01B |
| Materiał | PC, ABS |
| Poziom | Środkowa pieczęć zabezpieczająca |
| Średnia waga | 4.236 g / pc bez drutu |
| Obszar oznaczalny | 22*16 mm |
| Średnica drutu uszczelniającego | Nieprzekraczające 1,8 mm |
| Drukowanie | Laserowe |
| Cechy | Niewykluczone |
| Mechanizm | Włókna skręcające |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
US-TMS01B Plast ABS Rotor Twist Water Gas Meter Plastyczna pieczęć zabezpieczająca
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, założony w 2021. Obsługujemy klientów z Azji Południowo-Wschodniej (20.00%), Ameryki Północnej (20.00%), Europy Północnej (15.00%), Ameryki Południowej (10.00%), Środkowego Wschodu (10.00%),Rynek krajowy (10.00%), Afryka (10.00%) i Oceania (5.00%).
Plomby zabezpieczające, plomby pojemnikowe, uchwyty butli, wiązania kabli nylonowych, naklejki do pustego materiału
Specjalizujemy się w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, w tym uszczelnień śrubek kontenerowych, uszczelnień kablowych, plastikowych uszczelnień, uszczelnień liczników, nylonowych wiązań kablowych, uchwytów butli i naklejek na pustkę.Zapewniamy szybką odpowiedź na potrzeby klientów i kompleksowe usługi posprzedażowe.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r. i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Spółka specjalizuje się w dostarczaniu różnych jednorazowych elementów zabezpieczających, w tym uszczelnienia kontenerówProdukty te mają zastosowanie do logistyki, kontenerów transportowych, ładunku lotniczego, bankowości, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczego, transportu lotniczegotransport ropy i gazu"Jizhen" oznacza najwyższą szczerość i najbardziej autentyczną obsługę, która jest podstawą naszej filozofii obsługi klienta.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284