|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 29*21*8mm | Tworzywo: | PC/PC+ABS |
|---|---|---|---|
| Poziom: | Orientacyjna plomba zabezpieczająca | Średnia waga: | 2,54 g/szt. bez drutu |
| Obszar do zaznaczenia: | 18*14mm | Średnica drutu uszczelniającego: | mniej niż 1,8 mm |
| Wydrukować: | Laser | Funkcja: | Widoczne sabotaż |
| Mechanizm: | Przycisk Naciśnij Uszczelnienie | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | Zamknięcie uszczelnienia licznika ABS,Zamknięcie pieczęci licznika zabezpieczone przed naruszeniem,Płytka plastikowa do drukowania laserowego |
||
Plastic Meter Seal jest orientacyjnym rozwiązaniem zabezpieczającym przeznaczonym do liczników użyteczności publicznej (prąd, woda, gaz) i urządzeń przemysłowych,o pojemności nieprzekraczającej 50 W,.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Tytuł produktu | US-TMS05 Zamknięcie pieczęci licznika wody lub gazu dobrej jakości |
| Materiał | PC / PC+ABS |
| Nieruchomości | Środkowa pieczęć zabezpieczająca |
| Ogólny rozmiar | 29*21*8,2 mm |
| Średnia waga | 20,54 g / pc |
| Średnica drutu | < 1,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 18*14 mm |
| Wybór koloru | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Nazwa firmy, logo, kod QR, kod kreskowy, numer seryjny laserem |
| Pakiet | 100 sztuk na torebkę, 5000 sztuk na karton |
| Wielkość pudełka | 48*35*28 cm |
| Waga brutto | 140,4 kg |
| Waga netto | 120,7 kg |
Miernik wody, elektryczny, gazowy i wszelkie inne urządzenia pomiarowe itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284