|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 29*21*8mm | Malzeme: | PC / PC+ABS |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Ortalama Ağırlık: | Telsiz 2,54 g / adet |
| İşaretlenebilir Alan: | 18*14 mm | Sızdırmazlık Teli çapı: | 1,8 mm'den az |
| Yazdır: | Lazer | Özellik: | Kurcalama |
| Mekanizma: | Düğmeye Basma Sızdırmazlığı | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | ABS Meter Seal Lock,Düzeltme kanıtlı metre mühürlü kilit,Lazer Baskı Plastik Meter Mühür |
||
Plastik sayaç mührü, kamu hizmetleri sayaçları (elektrik, su, gaz) ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış bir güvenlik mühürleme çözümüdür.Çeviri sıkı kilitleme mekanizması ve demir tabanlı tutma sistemi ile.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | US-TMS05 İyi Kaliteli Su veya Gaz Ölçücü Peçete Kilitleri |
| Malzeme | PC / PC+ABS |
| Mülkiyet | Önerel güvenlik mührü |
| Toplam Boyut | 29*21*8.2 mm |
| Ortalama Ağırlık | 2.54 g / pc |
| Tel çapı | < 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 18*14 mm |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Şirket adı, logo, QR kodu, barkod, lazerle seri numarası |
| Paket | 100 adet/torba, 5000 adet/karton |
| Karton Boyutu | 48*35*28 cm |
| Brüt Ağırlık | 14.4 KG |
| Net Ağırlık | 12.7 KG |
Su sayıcısı, elektrik sayıcısı, gaz sayıcısı ve diğer ölçüm cihazları vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284