|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 29*21*8 mm | Υλικό: | PC / PC+ABS |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Μέσο Βάρος: | 2.54 g / pc χωρίς σύρμα |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 18*14 mm | Διάμετρος σφράγισης: | λιγότερο από 1,8 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | χαρακτηριστικό: | Πλαστογράφηση εμφανής |
| Μηχανισμός: | Πατήστε το κουμπί Σφράγιση | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα Μετρητή ABS,Σφραγίδα Μετρητή Ανθεκτική Παραβίαση,Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή Εκτυπώσιμη με Laser |
||
Η Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή είναι μια ενδεικτική λύση ασφαλείας σχεδιασμένη για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό, με μηχανισμό κλειδώματος περιστροφής και σύστημα συγκράτησης βάσης αγκύρωσης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τίτλος προϊόντος | US-TMS05 Αντι-παραβιαστική Σφραγίδα Μετρητή Νερού ή Αερίου Καλής Ποιότητας |
| Υλικό | PC / PC+ABS |
| Ιδιότητα | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Συνολικό μέγεθος | 29*21*8.2 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 2.54 g / τεμ. |
| Διάμετρος σύρματος | < 1.8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 18*14 mm |
| Επιλογές χρωμάτων | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Όνομα εταιρείας, λογότυπο, κωδικός QR, γραμμωτός κώδικας, σειριακός αριθμός με λέιζερ |
| Συσκευασία | 100 τεμ. / σακούλα, 5000 τεμ. / χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 48*35*28 cm |
| Μεικτό βάρος | 14.4 KG |
| Καθαρό βάρος | 12.7 KG |
Μετρητής νερού, ηλεκτρικός μετρητής, μετρητής αερίου και οποιοσδήποτε άλλος εξοπλισμός μέτρησης, κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284