|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 45.5*25,5*18,5 mm | Υλικό: | PC, ABS |
|---|---|---|---|
| Ιδιοκτησία: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | χαρακτηριστικό: | Στροφή σφιχτή |
| Μέσο Βάρος: | 4.108 g/pc | Διαμετρήτης συρματόσχοινου: | < 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 22.5*12,5 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί, κλπ. |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Μετρητών Ηλεκτρικής Ενέργειας,Πλαστικές Σφραγίδες Μετρητών Ηλεκτρικής Ενέργειας με Σπείρωμα και Κλείδωμα |
||
Η πλαστική σφραγίδα μετρητών είναι μια ενδεικτική λύση σφραγίδωσης ασφαλείας που έχει σχεδιαστεί για μετρητές κοινής ωφέλειας (π.χ. ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, φυσικό αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό,που διαθέτουν μηχανισμό κλειδώματος σφιχτό από στροφή και σύστημα κατακράτησης με βάση την άγκυραΟ εν λόγω καινοτόμος σχεδιασμός εξασφαλίζει προστασία κατά της παραβίασης, μακροχρόνια αντοχή και απρόσκοπτη ενσωμάτωση στην υποδομή έξυπνης μέτρησης.
Φτιαγμένο από διαφανές PC ή ABS, προσφέροντας αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, τις ακραίες θερμοκρασίες, και τη χημική διάβρωση.και μετρητές φυσικού αερίου σε κατοικίες, εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Δεν απαιτούνται εργαλεία. Το σφιχτό ή αγκυροβολημένο σχεδιασμό του πινάκου επιτρέπει την γρήγορη εγκατάσταση. Η ετικέτα σφραγίδας μπορεί να εκτυπωθεί με λέιζερ με το όνομα της εταιρείας, το λογότυπο, τον σειριακό αριθμό, τον γραμμικό κωδικό ή τον QR κωδικό.Υποστηρίζουμε το twist καρύδι με διάφορα χρώματα προσαρμογή όπως το κόκκινοΤο σύρμα σφράγισης είναι από γαλβανισμένο χάλυβα ή SS 304 με επικάλυψη PVC, το ένα άκρο του σύρματος μπορεί να προεγκατασταθεί.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 45.5*25,5*18,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. |
| Υλικό | PC, ABS |
| Επίπεδο | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Μέσο βάρος | 4.108g/pc χωρίς σύρμα |
| Ετικέτες | 22.5*12,5 mm |
| Διάμετρος σφραγιστικού σύρματος | Πάνω από 2,0 mm |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Ειδικότητα | Ασφαλείς παραποιήσεις |
| Μηχανισμός | Τρίψιμο καλωδίου σφιχτό |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Ατσάλινο σύρμα ηλεκτρική στροφή ασφαλείας πλαστική σφραγίδα μετρητή
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 2500 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος: 48*38*28 cm
GW: 11,06 KG, NW: 10,27 KG
Μετρητής νερού, ηλεκτρομετρητή, μετρητή αερίου και κάθε άλλο εξοπλισμό μέτρησης κ.λπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία (20.00%), τη Βόρεια Αμερική (20.00%), τη Βόρεια Ευρώπη (15.00%), τη Νότια Αμερική (10.00%), τη Μέση Ανατολή (10.00%), την Εσωτερική Αγορά (10.00%).00%), Αφρική (10.00%), Ωκεανία (5.00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, λαβές μπουκαλιών, δέσιμο καλωδίων από νάιλον, αυτοκόλλητα κενού
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284