|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*22*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 4,01 KN (409,18 KG) | Średnica kabla: | 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*22mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia kabla.
Są one przeznaczone do zastosowań o wysokim ryzyku i wysokiej niezawodności
gdzie kontrola wilgoci, kurzu, wibracji i narażenia chemicznego jest kluczowa.
Wiele materiałów obejmuje plastik ABS, stal A3, stop aluminium i pleciony kabel stalowy.
Konstrukcja obejmuje sześciokątne lub prostopadłościenne korpusy zamków z ocynkowanym kablem stalowym do bezpiecznego montażu z dokręcaniem.
Standardowym rozwiązaniem jest nieformowany ocynkowany kabel stalowy.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Średnica kabla powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10 kN. Standardowa długość kabla zewnętrznego wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obejmują nadruk laserowy identyfikacji firmy, logo, numerów seryjnych, kodów kreskowych i kodów QR.
Standardowe kolory obejmują czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do nadruku, abyśmy mogli przygotować podgląd układu w celach referencyjnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 26*22*6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC201 |
| Materiał | Stop aluminium, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4,01 KN (409,18 KG) |
| Średnica kabla | 2,0 mm |
| Obszar znakowania | 26*22mm |
| Długość kabla zewnętrznego | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dokręcaniem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Standardowe opakowanie: 100 szt./worek, 1000 szt./karton
Wymiary kartonu: 36*30*23 cm
Waga brutto: 17,20 KG
Waga netto: 16,20 KG
Przeznaczone do zastosowań związanych z bezpieczeństwem w:
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 roku, zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma dostarcza głównie różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, transporcie lotniczym, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i przemyśle opakowaniowym. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniezawodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Kim jesteśmy?
Mamy siedzibę w Zhejiang, Chiny, od 2021 roku. Nasza dystrybucja rynkowa: Rynek krajowy (37,00%), Ameryka Północna (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afryka (10,00%), Azja Południowo-Wschodnia (7,00%), Ameryka Południowa (2,00%), Azja Wschodnia (1,00%), Europa Zachodnia (1,00%), Europa Południowa (1,00%), Ameryka Środkowa (1,00%), Europa Północna (1,00%), Europa Wschodnia (1,00%). Całkowita liczba pracowników biurowych: 1-4 osoby.
Jak możemy zagwarantować jakość?
Co można u nas kupić?
Plomby bezpieczeństwa, uchwyty do butelek plastikowych, opaski kablowe nylonowe
Dlaczego warto kupować u nas, a nie u innych dostawców?
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu plomb bezpieczeństwa, takich jak plomby śrubowe do kontenerów, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją na potrzeby klienta i obsługą posprzedażową.
Jakie usługi możemy świadczyć?
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, Karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki urzędowe: Angielski, Chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284