|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4.01 KN (409,18 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι πρωταρχικής σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Το μη προδιαμορφωμένο καλώδιο από γαλβανισμένο χάλυβα είναι η τυποποιημένη εφαρμογή.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίων άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν την ταυτοποίηση εταιρείας εκτύπωσης λέιζερ, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, κωδικούς γραμμών και QR κωδικούς.
Τα τυποποιημένα χρώματα είναι το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 4.01 KN (409,18 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |
| Ετικέτες | 26*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Τυπική συσκευασία:100 τεμάχια ανά σακούλα, 1000 τεμάχια ανά κουτί
Διάμετροι του κουτιού:36*30*23 εκατοστά
Ακαθάριστο βάρος:17.20 κιλά
Καθαρό βάρος:16.20 κιλά
Σχεδιασμένα για εφαρμογές ασφαλείας σε:
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Ποιοι είμαστε εμείς;
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, από το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εσωτερική αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%),Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%).
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Γιατί να αγοράσετε από εμάς αντί από άλλους προμηθευτές;
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284