|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*22*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 4,01 KN (409,18 KG) | Średnica kabla: | 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*22mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
Plomby kablowe zapewniają integralność mechaniczną i bezpieczeństwo w punktach wejścia do kabli.
Są one przeznaczone do zastosowań wysokiego ryzyka i wysokiej niezawodności.
w przypadku gdy kontrola wilgoci, pyłu, wibracji i narażenia chemicznego jest najważniejsza.
Wielokrotny materiał obejmuje plastikowy ABS, stal A3, stop aluminium i zwinięty kabel stalowy.
Konstrukcja zawiera sześciokątne lub sześciokątne zamki z ocynkowanym kable stalowym dla bezpiecznej instalacji.
Wykonanie standardowe obejmuje nieprzeformulowane galwanizowane kable stalowe.
Specyfikacje techniczne obejmują dostępne średnice kabli od 1,0 mm do 5,0 mm.
Przewody o średnicy powyżej 3,5 mm, wytrzymałość na rozciąganie większa niż 10KN. Standardowa długość wystawionego kabla wynosi 30 cm.
Opcje dostosowywania obsługują identyfikację firmy druku laserowego, logo, numery seryjne, kody kreskowe i kody QR.
Standardowe kolory to czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy i czarny.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu, kolorze, logo lub tekście do drukowania, abyśmy mogli wykonać zapoznanie z układem do odniesienia.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 26*22*6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC201 |
| Materiał | Stopy aluminium, galwanizowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4.01 KN (409,18 KG) |
| Średnica kabla | 20,0 mm |
| Obszar oznaczalny | 26*22 mm |
| Długość kable | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie: 100 sztuk na torebkę, 1000 sztuk na karton (długość drutu 30 cm)
Wielkość kartonu: 36*30*23 cm
Waga brutto: 17,20 kg
Waga netto: 16,20 kg
Kontenery logistyczne, tankowce, furgonetki, przemysł naftowy i gazowy oraz przemysł opakowaniowy itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284