|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*22*6mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 4,01 KN (409,18 KG) | Kablo çapı: | 2,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*22mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
Kablo mühürleri mekanik bütünlük ve kablo giriş noktalarında güvenlik sağlar.
Bunlar yüksek riskli ve yüksek güvenilirlik uygulamaları için tasarlanmıştır.
Nem, toz, titreşim ve kimyasal maruziyetin kontrolü en önemli olan yerlerde.
Çoklu malzeme plastik ABS, A3 çelik, alüminyum alaşımı ve örülmüş çelik kablo içerir.
Tasarım, güvenli çekim sıkı montaj için galvanizli çelik kablo ile altıgen veya küboid kilit vücutlarını içerir.
Önceden şekillendirilmemiş galvanizli çelik kablo standart uygulamadır.
Teknik özellikler 1.0mm'den 5.0mm'ye kadar bulunan kablo çaplarını içerir.
3,5 mm çapında kablolar, 10KN'den daha fazla germe dayanıklılığı. Standart açık kablo uzunluğu 30cm'dir.
Özelleştirme seçenekleri, lazer baskı şirket kimliği, logolar, seri numaraları, barkodlar ve QR kodlarını destekler.
Standart renkler kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu ve siyah.
Lütfen bize satın alma miktarınızı, renginizi, logonuzu veya basılacak metni bildirin, böylece referans için düzen önizlemesi yapabiliriz.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 26*22*6 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC201 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 4.01 KN (409.18 KG) |
| Kablo çapı | 2.0 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*22mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
Paket: 100pcs/bag, 1000pcs/carton (kafe açık uzunluğu 30cm)
Karton Boyutu: 36*30*23 cm
Brüt ağırlık: 17.20 kg
Net ağırlığı: 16.20 kg
Logistik konteynerleri, tankerler, kamyonetler, petrol ve gaz ve ambalaj endüstrisi vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284