|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4.01 KN (409,18 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι πρωταρχικής σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Το μη προδιαμορφωμένο καλώδιο από γαλβανισμένο χάλυβα είναι η τυποποιημένη εφαρμογή.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίων άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν την ταυτοποίηση εταιρείας εκτύπωσης λέιζερ, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, κωδικούς γραμμών και QR κωδικούς.
Τα τυποποιημένα χρώματα είναι το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 4.01 KN (409,18 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |
| Ετικέτες | 26*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Πακέτο: 100pcs/bag, 1000pcs/carton (σύρμα εκτεθειμένου μήκους 30cm)
Μέγεθος κουτί: 36*30*23 cm
Ακαθάριστο βάρος: 17,20 κιλά
Καθαρό βάρος: 16,20 κιλά
Λογιστικά εμπορευματοκιβώτια, δεξαμενόπλοια, φορτηγά φορτηγών, βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου και συσκευασίας κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284