|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 20*15*8mm | Malzeme: | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 1,53 KN (156,12 KG) | Kablo çapı: | 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 20*15mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 20×15×8 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC181C |
| Malzeme | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 1.53 KN (156.12 KG) |
| Kablo çapı | 1.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 20x15 mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284