|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*22*6 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 5.67 KN (578,57 kg) | Kabeldiameter: | 3,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*22mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Hoge duurzaamheid Kabelbinder Zegel,Cargo Kabelbinder Zegel |
||
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 26*22*6 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-CC301 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, Gegalvaniseerd Staaldraad |
| Treksterkte | 5,67 KN (578,57 KG) |
| Kabeldiameter | 3,0 mm |
| Markeerbaar gebied | 26*22mm |
| Blootgestelde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Pull Tight Vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284