|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*35*12,4 mm | Materiaal: | IJzer 45, ABS, gegalvaniseerd/roestvrij staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.79 KN (284,69 KG) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 32 x 22 mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 10.000 stuks |
| RFID-Spaander: | NFC / UHF | ||
| Markeren: | QR-code getaliseerde beveiligingszegels,2.79KN RFID-containerzegel |
||
Kabeldichtingen zorgen voor mechanische integriteit en veiligheid bij de toegangspunten van kabels.en chemische blootstelling is van het grootste belangMeerdere materialen omvatten plastic ABS, A3-staal, aluminiumlegering en gevlochten stalen kabel.Het ontwerp omvat zeshoekige of kubusvormige sluitingen met gegalvaniseerde stalen kabels voor een veilige aanleg.
Technische specificaties omvatten beschikbare kabeldiameter van 1,8 mm. Met NFC-chip of RFID-UHF-chip voor slim beheer.logo'sDe standaardkleuren zijn rood, geel, blauw, groen, oranje en zwart.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 300*35*12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-RF181B |
| Materiaal | Eisen 45, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.79 KN (284,69 KG) |
| Kabeldiameter | 1.8 mm |
| Markeergebied | 32 x 22 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 101000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
| Gemiddeld gewicht | 17.32 g / pc |
| NFC-chip | NTAG 213 / UHF |
| Werkfrequentie | 13.56 MHz, ISO14443A protocol |
| Lees- en schrijfvermogen | NFC 144Bytes |
Om de veiligheid van uw goederen beter te garanderen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten aangeboden.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284