|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*35*12,4mm | Malzeme: | Demir 45, ABS, galvanizli/Paslanmaz çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,79 KN (284,69 KG) | Kablo çapı: | 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 32*22mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 300 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 10.000 adet |
| rfid çip: | NFC / UHF | ||
| Vurgulamak: | QR Kod Numaralı Güvenlik Mühürleri,2.79KN RFID Konteyner Mühürü |
||
Kablo mühürleri, kablo giriş noktalarında mekanik bütünlük ve güvenlik sağlar.ve kimyasal maruziyet çok önemli.Çeşitli malzemeler arasında plastik ABS, A3 çelik, alüminyum alaşımı ve örümcekli çelik kablo bulunur.Tasarım, güvenli çekim sıkı montaj için galvanizli çelik kablo ile altıgen veya küboid kilit vücutları içerir.
Teknik özellikler arasında 1.8 mm'lik kablo çapları bulunur. Akıllı yönetim için içindeki NFC çipi veya RFID UHF çipi ile. Özelleştirme seçenekleri lazer baskı şirketi kimliğini destekler,LogolarStandart renkler kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu ve siyah.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300*35*12,4 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-RF181B |
| Malzeme | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 2.79 KN (284.69 KG) |
| Kablo çapı | 1.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 32*22mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 300 mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 101000 adet |
| HS kodu | 8309900000 |
| Ortalama Ağırlık | 17.32 g / pc |
| NFC Çip | NTAG 213 / UHF |
| Çalışma sıklığı | 13.56 MHz, ISO14443A protokolü |
| Okumak ve Yazma Yeteneği | NFC 144Bytes |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanacaktır.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284