|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 305*27*7,2 mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik, Ntag213 |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >176,4 N (18kgf) | Toplam Uzunluk: | 305 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 215 mm | Ortalama Ağırlık: | 6,05 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 60*G 27 mm | NFC Çipi: | NTAG 213 |
| Çalışma Frekansı: | 13,56 MHz, ISO14443A protokolü | Okuma&Yazma Kapasitesi: | 144 Bayt |
| Yazdır: | Lazer | ||
| Vurgulamak: | 305 mm uzunlukta RFID güvenlik mühürleri,RFID güvenlik mühürleri 176.4N |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek dürüstlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sağlamak için tasarlanmış tek yönlü taklit edilemez cihazlardır.Çevresel mühürlemeye odaklanan kablo mühürlemelerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirlik, izlenebilirlik ve görsel taklit göstergesine öncelik verir ve bunları lojistik, ilaç, enerji ve gümrük uygulanmasında vazgeçilmez hale getirir.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle silindir engelleme için ABS veya SS201 ile PP eklenmesinden yapılır.ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmaİçinde NFC çipi ile, yüksek verimlilik yönetimi ve geliştirilmiş güvenlik için akıllı telefon tarafından okunabilir ve yazılabilir.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 305*27*7.2 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PRF305 |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik, Ntag213 |
| Çekim Gücü | >176.4 N (18kgf) |
| Toplam Uzunluk | 305 mm |
| Çalışma süresi | 215 mm |
| Ortalama Ağırlık | 6.05 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 60*W 27 mm |
| NFC Çip | NTAG 213 |
| Çalışma sıklığı | 13.56 MHz, ISO14443A protokolü |
| Okumak ve Yazma Yeteneği | 144 Bayt |
| Yazdır | Lazer |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanacaktır.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284