|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 380*33*4,5mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik, Ntag213 |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >340 N (34,69 KG) | Toplam Uzunluk: | 380 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 270 mm | Ortalama Ağırlık: | 9,54 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 58*G 32 mm | NFC Çipi: | NTAG 213 |
| Çalışma Frekansı: | 13,56 MHz, ISO14443A protokolü | Okuma&Yazma Kapasitesi: | 144 Bayt |
| Yazdır: | Lazer | ||
| Vurgulamak: | 380 mm uzunlukta RFID güvenlik mühürleri,340N RFID güvenlik mühürleri |
||
Plastik güvenlik mühürleri, yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir kanıtını sağlamak üzere tasarlanmış tek yönlü kurcalamaya dayanıklı cihazlardır. Çevresel sızdırmazlığa odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri denetlenebilirliği, izlenebilirliği ve görsel kurcalama göstergesini önceliklendirerek lojistik, ilaç, enerji ve gümrük denetiminde vazgeçilmez hale getirir.
Plastik güvenlik mühürleri genellikle PP insert ile ABS veya SS201'den yapılmıştır. Mühür etiketi, barkod veya QR kod gibi şirket kimliği, logo ve seri numarası basımını destekler. İçindeki NFC çipi ile yüksek verimli yönetim ve gelişmiş güvenlik için akıllı telefon tarafından okunup yazılabilir.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 380*33*4.5 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PRF380 |
| Malzeme | PP, Paslanmaz Çelik, Ntag213 |
| Çekme Dayanımı | >340 N (34.69 KG) |
| Toplam Uzunluk | 380 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 270 mm |
| Ortalama Ağırlık | 9.54 g / adet |
| İşaretleme Alanı | U 58*G 32 mm |
| NFC Çipi | NTAG 213 |
| Çalışma Frekansı | 13.56 MHz, ISO14443A protokolü |
| Okuma ve Yazma Kapasitesi | 144Bayt |
| Baskı | Lazer |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, kullanışlı ve verimli paketleme hizmetleri sunulacaktır.
C: RFID, Radyo Frekansı Tanımlamasının kısaltmasıdır, Okuyucu ve Yazıcı cihazı ile etiket arasındaki temassız veri iletişimini ifade eder.
C: NFC, Yakın Alan İletişiminin kısaltmasıdır, geliştirme teknolojisi RFID'den daha sonradır.
C:
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, boş etiketler, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargoları, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerinde kullanılmaktadır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçek anlamına gelir!
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284