|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 305*27*7,2 mm | Υλικό: | PP,Ατσάλι,Ntag213 |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 176,4 N (18kgf) | Συνολικό μήκος: | 305 mm |
| Μήκος εργασίας: | 215 mm | Μέσο Βάρος: | 60,05 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 60*Δ 27 mm | Τσιπ NFC: | NTAG 213 |
| Συχνότητα εργασίας: | 13.56 MHz, πρωτόκολλο ISO14443A | Δυνατότητα ανάγνωσης και γραφής: | 144Bytes |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | ||
| Επισημαίνω: | 305 mm μήκος RFID σφραγίδες ασφαλείας,Σφραγίδες ασφαλείας RFID 176.4N |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μονοκατευθυντικές συσκευές που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας. Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics, στα φαρμακευτικά προϊόντα, στην ενέργεια και στην τελωνειακή επιτήρηση.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας κατασκευάζονται συνήθως από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπου και σειριακού αριθμού, όπως barcode ή QR code. Με τσιπ NFC εσωτερικά, μπορεί να διαβαστεί και να γραφτεί από smartphone για διαχείριση υψηλής απόδοσης και ενισχυμένη ασφάλεια.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 305*27*7.2 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PRF305 |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας, Ntag213 |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >176.4 N (18kgf) |
| Συνολικό Μήκος | 305 mm |
| Μήκος Εργασίας | 215 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 6.05 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 60*Π 27 mm |
| Τσιπ NFC | NTAG 213 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 13.56 MHz, πρωτόκολλο ISO14443A |
| Δυνατότητα Ανάγνωσης & Εγγραφής | 144Bytes |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
Για να διασφαλιστεί καλύτερα η ασφάλεια των αγαθών σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίου από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων πλοίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultragenuine, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284