|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*35*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρο 45, ABS, γαλβανισμένο / ατσάλινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 32*22 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 10.000 τεμάχια |
| Τσιπ RFID: | NFC / UHF | ||
| Επισημαίνω: | Κωδικός QR αριθμημένες σφραγίδες ασφαλείας,2.79KN RFID Σφραγίδα δοχείου |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου καλωδίων.και η έκθεση σε χημικές ουσίες είναι πρωταρχικήΠολλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο καλώδιο χάλυβα.Το σχέδιο ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με τσιμεντωμένο χάλυβα καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων 1,8 mm. Με chip NFC ή RFID UHF chip στο εσωτερικό για έξυπνη διαχείριση.λογότυπαΤα τυποποιημένα χρώματα περιλαμβάνουν το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*35*12,4 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος: |
| Υλικό | Σίδηρο 45, ABS, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.79 KN (284,69 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 10,8 mm |
| Ετικέτες | 32*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 10Χιλιάδες κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
| Μέσο βάρος | 170,32 g / pc |
| Τσιπ NFC | NTAG 213 / UHF |
| Συχνότητα εργασίας | 13.56 MHz, πρωτόκολλο ISO14443A. |
| Διαβάστε και γράψτε ικανότητα | NFC 144Bytes |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284