|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*26*8,5 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.74 KN (279,59 kg) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*26 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
Οι σφραγίδες καλωδίου παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της χημικής έκθεσης είναι υψίστης σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, χάλυβα A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο χαλύβδινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβοειδή σώματα κλειδώματος με γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο για ασφαλή εγκατάσταση τύπου pull-tight.
Το μη προ-διαμορφωμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο καλώδιο είναι η τυπική υλοποίηση.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίου από 1,0mm έως 5,0mm.
Διάμετρος καλωδίου άνω των 3,5mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN. Τυπικό εκτεθειμένο μήκος καλωδίου είναι 30cm.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν εκτύπωση με λέιζερ αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπων, σειριακών αριθμών, γραμμικών κωδίκων και κωδίκων QR.
Τα τυπικά χρώματα περιλαμβάνουν κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, πορτοκαλί και μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς σας, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26×26×8,5 mm |
| Τόπος προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC182 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,74 KN (279,59 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26×26 mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος Pull Tight |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία: 100 τεμάχια/σακούλα, 1000 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο (εκτεθειμένο σύρμα Μ: 30cm)
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 33×26×22cm
Μεικτό βάρος: 17,30 KG
Καθαρό βάρος: 15,90 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultra-genuine, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284