|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 350*26*14,8 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 280 N (28,57 KG) | Συνολικό μήκος: | 350 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 260 mm | Μέσο Βάρος: | 3.5 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 33 * W 25 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά προϊόντα, την ενέργεια και την τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με κύλινδρο κλειδώματος από ABS ή SS201. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει λέιζερ
εκτύπωση αναγνώρισης εταιρείας, λογότυπου και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμωτός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 350*26*14,8 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS350W2 |
| Υλικό | PP |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 280 N (28,57 KG) |
| Συνολικό μήκος | 350 mm |
| Μήκος εργασίας | 260 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 3,5 g / τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης | Μ 33 * Π 25 mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγιση με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Λεπτομέρειες συσκευασίας US-PS350W2:
100 τεμ./σακούλα, 2500 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 52*35*48 cm
Μεικτό βάρος: 10,5 KG
Καθαρό βάρος: 8,75 KG
Μεταφορικές υπηρεσίες, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες κοντέινερ, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε logistics, κοντέινερ μεταφοράς, αεροπορικά φορτία, τράπεζες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδύματα και βιομηχανίες συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultragenuine, αυτό είναι που πρεσβεύουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284