|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 400*25*7,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 395 N (40,3 KG) | Συνολικό μήκος: | 400 mm |
| Μήκος εργασίας: | 295 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 50,46 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | US-PS300FT |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 395N,Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 400mm,Πλαστικές σφραγίδες μιας χρήσης με ένδειξη παραβίασης |
||
Ετικέτα ασφαλείας φορτίου μιας χρήσης με μηχανισμό τραβήγματος για μέγιστη προστασία.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές που αποδεικνύουν παραβίαση μιας κατεύθυνσης, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανοποίηση περιβάλλοντος, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στα logistics
φαρμακευτικά, την ενέργεια και την τελωνειακή επιβολή. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση
με λέιζερ αναγνωριστικού λογότυπου της εταιρείας και αρίθμηση σειράς, όπως γραμμωτό κώδικα ή κωδικό QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 400×25×7.8 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS400FT |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 395 N (40.3 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 400 mm |
| Μήκος Εργασίας | 285 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 7.18 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 46×Π 30 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS400FT |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
100 τεμ./σακούλα, 2500 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 56×39×30 cm
Μεικτό Βάρος: 15.4 KG
Καθαρό Βάρος: 14.8 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα είδη σφραγίδων ασφαλείας μιας χρήσης, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultragenuine - αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284