|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 350*28*16,8 mm | Υλικό: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 200 N (20,4 KG) | Συνολικό μήκος: | 350 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 270 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,05 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 32*Δ 28 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστική Σφραγίδα Ασφαλείας Tamper Evident,200N Πλαστική Σφραγίδα Ασφαλείας,350mm προσαρμοσμένες πλαστικές σφραγίδες |
||
Ρυθμιζόμενη σφραγίδα ασφαλείας αυτοασφαλιζόμενη για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές μιας χρήσης με ένδειξη παραβίασης, σχεδιασμένες για να
παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στη στεγανότητα, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα
στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες σε logistics
φαρμακευτικά, ενέργεια και τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας συνήθως
κατασκευάζονται από ένθετο PP με ABS ή SS201 για τον κύλινδρο ασφάλισης. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση
με λέιζερ αναγνωριστικού λογότυπου εταιρείας και αρίθμησης σειράς, όπως γραμμικός κώδικας ή κωδικός QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορούμε να δημιουργήσουμε προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
| Μέγεθος | 350*28*16,8 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS350B |
| Υλικό | PP, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 194 N (19,8 Kgf) |
| Συνολικό μήκος | 350 mm |
| Μήκος εργασίας | 270 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 4,05 g / τεμ. |
| Περιοχή σήμανσης | Μ 32*Π 28 mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγιση με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
350mm πλαστική σφραγίδα ασφαλείας PP ABS με αρίθμηση σειράς με λέιζερ
Συσκευασία: 100 τεμ./σακούλα, 2000 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 49*40*36 cm
Μικτό βάρος: 8,80 KG, Καθαρό βάρος: 8,10 KG
Μεταφορές, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και άλλα.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται σε βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρτατη αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινώντας από το 2021, πωλώντας στη Νοτιοανατολική Ασία (20,00%), στη Βόρεια Αμερική (20,00%), στη Βόρεια Ευρώπη (15,00%), στη Νότια Αμερική (10,00%), στη Μέση Ανατολή (10,00%), στην Εγχώρια Αγορά (10,00%), στην Αφρική (10,00%), στην Ωκεανία (5,00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδα εμπορευματοκιβωτίου, λαβές μπουκαλιών, δεματικό καλωδίου από νάιλον, αυτοκόλλητα void
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union
Γλώσσες ομιλίας: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284