|
Productdetails:
|
| Maat: | 350*28*16,8 mm | Materiaal: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 200 N (20,4 kg) | Totale lengte: | 350 mm |
| Werklengte: | 270 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,05 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 32*W 28 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Tamper Evident Plastic Security Seal,200N Plastic Security Seal,350mm custom plastic seals |
||
Voor industriële en commerciële toepassingen: zelfvergrendelend veiligheidsdicht met verstelbare lengte.
Plastic beveiligingszegels zijn een manier manipulatie duidelijke apparaten ontworpen om
het verstrekken van verifieerbaar bewijs van ongeoorloofde toegang in supply chains met een hoge integriteit;
In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvriendelijkheid, hebben plastic beveiligingszegels prioriteit.
auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor zij onmisbaar zijn in de logistiek
De Europese Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.
Gemaakt van PP insert met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder De afdichting tag ondersteuning laser
het afdrukken van het bedrijfsidentificatie-logo en de serienummering zoals een streepjescode of een QR-code.
We hebben verschillende plastic afdichtingen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid kleur logo of tekst te worden afgedrukt, zodat we kunnen maken van de lay-out preview voor verwijzing
| Grootte | 350*28*16,8 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS350B |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,8 Kgf) |
| Algemene duur | 350 mm |
| Werktijd | 270 mm |
| Gemiddeld gewicht | 40,05 g / pc |
| Markeringsgebied | L 32*W 28 mm |
| Kenmerken | Trek dicht afdichten |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
350 mm laser serienummerde PP ABS insert plastic beveiligingszegel
Verpakking: 100 stuks per zak, 2000 stuks per doos
Doosgrootte: 49*40*36 cm
GW: 8,80 kg, NW: 8,10 kg
Transport logistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding en meer.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, vanaf 2021 verkopen we naar Zuidoost-Azië (20.00%), Noord-Amerika (20.00%), Noord-Europa (15.00%), Zuid-Amerika (10.00%), Midden-Oosten (10.00%),Binnenlandse markt (10.00%), Afrika (10.00%), Oceanië (5.00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Beveiligingsdichtingen, verzegelingen van containers, fleshandvaten, nylonkabelbanden, leegstaande stickers
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284