|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*30*17,8 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 398 N (40,6 kg) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 190 mm | Gemiddeld gewicht: | 4.45 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 49.5 * W 30 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Laserdruk van plastic veiligheidsplakken,Veiligheidsdichtingen van kunststof 398N |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 300*30*17,8 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS300W |
| Materiaal | PP. |
| Treksterkte | 398 N (40,6 kgf) |
| Algemene duur | 300 millimeter. |
| Werktijd | 190 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4.45 g / pc |
| Markeringsgebied | L 49.5 * W 30 mm |
| Kenmerken | Trek het dicht dicht. |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking: 200 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Afmeting: 56*37*48 cm
GW: 12,40 kg, NW: 11,13 kg
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
100 stuks per zak, 1000 stuks per doos
Afmeting van de doos: 53*34*30 cm
GW: 7,95 kg, NW: 7,00 kg
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284