|
Productdetails:
|
| Maat: | 342*25*16,6 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 334 N (34,1 kg) | Totale lengte: | 342 mm |
| Werklengte: | 280 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.68 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 53 * W 25 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser | HS-code: | 3926909090 |
| MOQ: | 5000 stuks | ||
| Markeren: | Tamperbestendige plastic veiligheidszegels,334N Plastic Veiligheidszegels |
||
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 342*25*16,6 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS340W |
| Materiaal | PP |
| Treksterkte | 334 N (34,1 KG) |
| Totale lengte | 342 mm |
| Werkende lengte | 280 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,68 g / stuk |
| Markeergebied | L 53 * B 25 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
| MOQ | 5000 stuks |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284