|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 342*25*16,6 mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 334 N (34,1 KG) | Toplam Uzunluk: | 342 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 280 mm | Ortalama Ağırlık: | 3,68 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 53 * G 25 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer | GTİP Kodu: | 3926909090 |
| Adedi: | 5000 adet | ||
| Vurgulamak: | Dönüşümden Güçlü Plastik Güvenlik Mühürleri,334N Plastik güvenlik mühürleri |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 342*25*16,6 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS340W |
| Malzeme | PP |
| Çekim Gücü | 334 N (34.1 KG) |
| Toplam Uzunluk | 342 mm |
| Çalışma süresi | 280 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.68 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 53 * W 25 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
| MOQ | 5000 adet. |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284