|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*25*7,6mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 395 N (40,3 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 295 mm | Ortalama Ağırlık: | 5,46 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 45 * G 25 mm | Diğer Seriler: | ABD-PS300FT |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 395N Plastik Güvenlik Mühürleri,400mm Plastik Güvenlik Mühürleri,Tek Kullanımlık Plastik Kurcalamaya Dayanıklı Mühürler |
||
Tek kullanımlı kargo paketi güvenlik etiketi maksimum koruma için çekim sıkı mekanizması ile.
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 400×25×7,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS400FT |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 395 N (40.3 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma süresi | 285 mm |
| Ortalama Ağırlık | 7.18 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 46×W 30 mm |
| Diğer Seriler | US-PS400FT |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damgalama |
| HS kodu | 3926909090 |
Çanta başına 100 adet, karton başına 2500 adet
Karton boyutu: 56×39×30 cm
Brüt ağırlık: 15.4 kg
Ağırlık: 14.8 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartıcıları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir - müşteri hizmetimizde buna giriyoruz!
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284