|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 400*25*7,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 395 N (40,3 kg) | Długość całkowita: | 400 mm |
| Długość pracy: | 295 mm | Średnia waga: | 5,46 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 45 * szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS300FT |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | 395N Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,400 mm plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,Jednorazowe uszczelki plastikowe zabezpieczające przed naruszeniami |
||
Jednorazowa etykieta zabezpieczająca paczkę ładunkową z mechanizmem ciśnym dla maksymalnej ochrony.
Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa są jednym ze sposobów manipulowania oczywistymi urządzeniami zaprojektowanymi do
zapewnienie weryfikowalnych dowodów nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej uczciwości
W przeciwieństwie do uszczelnień kablowych koncentruje się na środowiskowym uszczelniania plastikowych uszczelnień bezpieczeństwa priorytetowo
audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
Produkty farmaceutyczne, energetyka i organy celne
wykonany z wkładu PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra
drukowanie logo identyfikacyjnego firmy i numeracji seryjnej, takich jak kody kreskowe lub kody QR.
Mamy różne plastikowe uszczelki o łącznej długości od 180 mm do 700 mm dla Państwa wyboru.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu logo koloru lub tekstu do drukowania, abyśmy mogli zrobić wgląd układu dla odniesienia
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 400 × 25 × 7,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS400FT |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 395 N (40,3 KG) |
| Całkowita długość | 400 mm |
| Długość pracy | 285 mm |
| Średnia waga | 70,18 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 46×W 30 mm |
| Inne serii | US-PS400FT |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowy / ciepły stempel |
| Kod HS | 3926909090 |
100 sztuk na torebkę, 2500 sztuk na karton
Wielkość kartonu: 56×39×30 cm
Waga brutto: 15,4 kg
Waga netto: 14,8 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, uszczelniacze z tworzyw sztucznych, uszczelniacze liczników, naklejki do próżni, wiązania kabli z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, bankowości, transporcie ropy naftowej i gazu,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność - to jest to, na co staramy się w naszej obsłudze klientów!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284