|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 342*25*16,6 mm | Tworzywo: | PP |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 334 N (34,1 kg) | Długość całkowita: | 342 mm |
| Długość pracy: | 280 mm | Średnia waga: | 3,68 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 53 * szer. 25 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Laser | Kod HS: | 3926909090 |
| MOQ: | 5000szt | ||
| Podkreślić: | Plomby zabezpieczające z tworzywa sztucznego z zabezpieczeniem przed manipulacją,Plomby zabezpieczające z tworzywa sztucznego 334N |
||
| Przedmiot | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 342*25*16,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS340W |
| Materiał | PP |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 334 N (34,1 KG) |
| Długość całkowita | 342 mm |
| Długość robocza | 280 mm |
| Średnia waga | 3,68 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 53 * Szer. 25 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser |
| Kod HS | 3926909090 |
| MOQ | 5000 szt. |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284