|
Product Details:
|
| Size: | 342*25*16.6 Mm | Material: | PP |
|---|---|---|---|
| Tensile Strength: | 334 N (34.1 KG) | Overall Length: | 342 Mm |
| Working Length: | 280 Mm | Average Weight: | 3.68 G / Pc |
| Marking Area: | L 53 * W 25 Mm | Color: | Red,Yellow,Blue,Green,Orange,Black,White |
| Print: | Laser | HS Code: | 3926909090 |
| MOQ: | 5000pcs | ||
| Highlight: | Tamper Proof Plastic Security Seals,334N Plastic Security Seals |
||
| Item | Value |
|---|---|
| Size | 342*25*16.6 mm |
| Place of Origin | China, Zhejiang |
| Brand Name | ULTRA-GENUINE |
| Model Number | US-PS340W |
| Material | PP |
| Tensile Strength | 334 N (34.1 KG) |
| Overall Length | 342 mm |
| Working Length | 280 mm |
| Average Weight | 3.68 g / pc |
| Marking Area | L 53 * W 25 mm |
| Color | Red, Yellow, Blue, Green, Orange, Black, White |
| Laser | |
| HS Code | 3926909090 |
| MOQ | 5000pcs |
Contact Person: Mr. Sun
Tel: 18069868284