|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 380*24,5*7,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 268 N (27,35 kg) | Długość całkowita: | 380 mm |
| Długość pracy: | 280 mm | Średnia waga: | 4,10 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 45 * szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Jednorazowe plastikowe plomby zabezpieczające,Plastikowe plomby zabezpieczające 268N |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 380x24,5x7,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS380M |
| Materiał | PP, Stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 268 N (27,35 KG) |
| Długość całkowita | 380 mm |
| Długość robocza | 280 mm |
| Średnia waga | 4,10 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 45 x Szer. 25 mm |
| Inne serie | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Metoda drukowania | Laser |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284