|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 380*24,5*7,6mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 268 N (27,35 KG) | Συνολικό μήκος: | 380 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 280 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,10 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Ανθεκτικές πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας,πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 268N |
||
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 380 × 24,5 × 7,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS380M |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 268 N (27,35 KG) |
| Συνολικό μήκος | 380 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 280 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 40,10 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 45 × W 25 mm |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα ηλεκτρονικού ελέγχου |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284