|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 320*18,5*7,0 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 154 N (15,7 KG) | Συνολικό μήκος: | 320 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 260 mm | Μέσο Βάρος: | 2.5 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 40*W 18,5 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 320 mm,πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,Ρυθμίσιμες σφραγίδες ασφαλείας πλαστικού μήκους |
||
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 320*18,5*7,0 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιρότητα: |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 154 N (15,7 KG) |
| Συνολικό μήκος | 320 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 260 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 2.5 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 40*W 18,5 mm |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Πλαστικό PP και σφραγίδες
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
1Ποιοι είμαστε;
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (10,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%).Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας..
2Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
3Τι μπορείς να αγοράσεις από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
4Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
5Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284