|
Productdetails:
|
| Maat: | 320*18,5*7,0 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 154 N (15,7 KG) | Totale lengte: | 320 mm |
| Werklengte: | 260 mm | Gemiddeld gewicht: | 2.5 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 40*W 18,5 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Plastic Veiligheidszegels 320mm,trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,Verstelbare Lengte plastic veiligheidszegels |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 320*18,5*7,0 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS320R |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 154 N (15,7 KG) |
| Algemene duur | 320 mm |
| Werktijd | 260 mm |
| Gemiddeld gewicht | 2.5 g / pc |
| Markeringsgebied | L 40*W 18,5 mm |
| Andere reeks | US-PS200R / US-PS300R / US-PS400R |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
PP-kledingzak met plastic en afdichting op maat
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
1Wie zijn wij?
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
2Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
3Wat kun je van ons kopen?
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
4Waarom zou je bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
5Welke diensten kunnen we leveren?
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbare betaalmethode: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284