|
Productdetails:
|
| Maat: | 380*24,5*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 268 N (27,35 KG) | Totale lengte: | 380 mm |
| Werklengte: | 280 mm | Gemiddeld gewicht: | 4.10 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Wegwerpbare plastic verzegelingen,plastic verzegelingen 268N |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 380 × 24,5 × 7,6 mm |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS380M |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 268 N (27,35 KG) |
| Algemene duur | 380 mm |
| Werktijd | 280 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4.10 g / pc |
| Markeringsgebied | L 45 × W 25 mm |
| Andere reeks | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Afdrukmethode | Laser |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284