|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 380*24,5*7,6 mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 268 N (27,35 KG) | Toplam Uzunluk: | 380 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 280 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,10 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 45 * G 25 mm | Diğer Seriler: | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Tek kullanımlık plastik tamper mühürleri,plastik tamper mühürleri 268N |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 380×24,5×7,6 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS380M |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 268 N (27.35 KG) |
| Toplam Uzunluk | 380 mm |
| Çalışma süresi | 280 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.10 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 45 × W 25 mm |
| Diğer Seriler | US-PS280M / US-PS300M / US-PS360M |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdırma Yolu | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284