|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*30*17,8mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 398 N (40,6 KG) | Toplam Uzunluk: | 300 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 190 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,45 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 49,5 * G 30 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Lazer baskı Plastik güvenlik mühürleri,Plastik güvenlik mühürleri 398N |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300*30*17,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS300W |
| Malzeme | PP |
| Çekim Gücü | 398 N (40.6kgf) |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
| Çalışma süresi | 190 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.45 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 49.5 * W 30 mm |
| Özellik | Sıkı bir şekilde kapatın. |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
Paket: 200 pcs/poşet, 2500 pcs/karton
Karton Boyutu: 56*37*48 cm
GW: 12.40 KG, NW: 11.13 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren, İç Piyasa (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%), Güney Amerika (2.00%),Doğu Asya (1).00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%), Güney Asya (0.00%), Okyanusya (0.00%).Ofisimizde toplam 1-4 kişi var..
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Dil: İngilizce, Çince
Çanta başına 100 adet, karton başına 1000 adet
Karton boyutu: 53*34*30 cm
GW: 7.95 KG, NW: 7.00 KG
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284