|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*22*6 χλστ | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 4,03 KN (411,2 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*22 χλστ | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων,ανθεκτική σφραγίδα ασφαλείας |
||
Οι σφραγίδες καλωδίων παρέχουν μηχανική ακεραιότητα και ασφάλεια στα σημεία εισόδου του καλωδίου.
Αυτά είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές υψηλού κινδύνου και υψηλής αξιοπιστίας
όπου ο έλεγχος της υγρασίας, της σκόνης, των δονήσεων και της έκθεσης σε χημικά είναι πρωταρχικής σημασίας.
Πολλαπλά υλικά περιλαμβάνουν πλαστικό ABS, ατσάλι A3, κράμα αλουμινίου και πλεγμένο ατσάλινο καλώδιο.
Ο σχεδιασμός ενσωματώνει εξαγωνικά ή κυβικά σώματα κλειδαριού με γαλβανισμένο ατσάλινο καλώδιο για ασφαλή στενή εγκατάσταση.
Το μη προδιαμορφωμένο καλώδιο από γαλβανισμένο χάλυβα είναι η τυποποιημένη εφαρμογή.
Οι τεχνικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν διαθέσιμες διαμέτρους καλωδίων από 1,0 mm έως 5,0 mm.
Διάμετρος καλωδίων άνω των 3,5 mm, αντοχή σε εφελκυσμό μεγαλύτερη από 10KN.
Οι επιλογές προσαρμογής υποστηρίζουν την ταυτοποίηση εταιρείας εκτύπωσης λέιζερ, λογότυπα, σειριακούς αριθμούς, κωδικούς γραμμών και QR κωδικούς.
Τα τυποποιημένα χρώματα είναι το κόκκινο, το κίτρινο, το μπλε, το πράσινο, το πορτοκαλί και το μαύρο.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο που θα εκτυπωθεί, ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 26*22*6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.45 KN (250 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.5mm |
| Ετικέτες | 26*22mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 300 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Πληροφορίες συσκευασίας:
μήκος καλωδίου 300 mm
100 κομμάτια ανά σακούλα, 1000 κομμάτια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί: 36*30*23cm
Ακαθάριστο βάρος: 15,50 κιλά
Καθαρό βάρος: 13,36 κιλά
Ιδανικό για την υλικοτεχνία, τα εμπορευματοκιβώτια, τα αεροπορικά φορτία, την τραπεζική, τις μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, τα ρούχα και τις βιομηχανίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan της πόλης Hangzhou της Κίνας.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας από απορρίψεις ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ.που αποτελεί το θεμέλιο της δέσμευσής μας στην εξυπηρέτηση πελατών.
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν τη Νοτιοανατολική Ασία (20%), τη Βόρεια Αμερική (20%), τη Βόρεια Ευρώπη (15%), τη Νότια Αμερική (10%), τη Μέση Ανατολή (10%),Εσωτερική αγορά (10%)Το γραφείο μας απασχολεί 1-4 άτομα.
Παρέχουμε πάντα δείγματα προ παραγωγής πριν από την μαζική παραγωγή και διεξάγουμε τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες ασφαλείας, σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, χειριστήρια μπουκαλιών, δεσμούς καλωδίων από νάιλον και αυτοκόλλητα κενού.
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων βρόγχων δοχείων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεσμών καλωδίων νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,και κενά αυτοκόλλητα με γρήγορο χρόνο απόκρισης για την κάλυψη των αναγκών των πελατών και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσες:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284