|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 448*68*60mm | Tworzywo: | A3 stal |
|---|---|---|---|
| Długość całkowita: | 448 mm | Grubość stalowa: | 5,8 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ponad 15 tys | Średnica cylindra: | 13,90 mm |
| Średnica śruby: | 8,0 mm | Obszar wydruku: | 55*13 mm X 4strefa |
| Kod HS: | 8309900000 | Wydrukować: | Laser |
| MOQ: | 15 szt | ||
| Podkreślić: | Plomba barierowa do kontenerów ISO17712,Plomby barierowe o wysokim poziomie bezpieczeństwa ISO17712 |
||
Zdjęcia produktów
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Parametry produktu
![]()
| Tytuł | ISO17712 Wysokiego poziomu zabezpieczenia w przypadku ciężkich kontenerów |
| Materiał | Stal A3 |
| Wielkość | 448*68*60 mm |
| Całkowita długość | 448 mm |
| Gęstość stali | 50,8 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 15,0 KN (1,5300,6 kg) |
| Średnica cylindru | 130,9 mm |
| Średnica węzła | 80,0 mm |
| Obszar drukowania | 55*13mm X 4 strefy |
| Kolor | Naturalny, czarny |
| Drukowanie | Nazwa firmy, logo, kod kreskowy, kod QR, numer seryjny |
| Pakiet | 15 sztuk/karton |
| Wielkość kartonu: 48*26*18 cm | |
| GW: 28,50 KG | |
| NW: 27,80 KG |
![]()
Zastosowanie produktu
Kontenery morski, kontenery logistyczne, ciężarówki itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284