|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 448*68*60mm | Malzeme: | A3 çelik |
|---|---|---|---|
| Toplam Uzunluk: | 448mm | çelik kalınlığı: | 5,8 mm |
| Çekme Dayanımı: | 15KN'den fazla | Silindir çapı: | 13,90mm |
| Cıvata Çapı: | 8.0 mm | Alanı yazdır: | 55*13 mm X 4 bölgeli |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | Yazdır: | Lazer |
| Adedi: | 15 adet | ||
| Vurgulamak: | ISO17712 Bariyer Konteyner Mühürü,ISO17712 Yüksek güvenlik engelli mühürler |
||
Ürün Resimleri
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ürün parametreleri
![]()
| Başlık | ISO17712 Yüksek güvenlik ağır yük konteyner bariyer mühürü |
| Malzeme | A3 çelik |
| Boyut | 448*68*60 mm |
| Toplam Uzunluk | 448 mm |
| Çelik kalınlığı | 5.8 mm |
| Çekim Gücü | >15.0 KN (1,530.6 kg) |
| Silindir çapı | 13.9 mm |
| Bolt çapı | 8.0 mm |
| Yazdırma Alanı | 55*13mm X 4 bölge |
| Renk | Doğal, Siyah |
| Yazdır | Şirket adı, logo, barkod, QR kodu, seri numarası |
| Paket | 15 adet/karton |
| Karton boyutu: 48*26*18 cm | |
| GW: 28.50 KG | |
| NW: 27.80 KG |
![]()
Ürün Uygulamaları
Okyanus nakliye konteynerleri, lojistik konteynerleri, kamyonetler vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284