|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 183*15*6,8mm | Malzeme: | PP,ABS,Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 50N | Toplam Uzunluk: | 183mm |
| Çalışma uzunluğu: | 168 mm | Ortalama Ağırlık: | 1,06 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | 1/2 R 4,2 mm | Adedi: | 30000 PC |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | RoHs Plastik Güvenlik Mühürleri,Plastik Güvenlik Mühürleri 69N,PP ve ABS Malzeme Tek Kullanımlık Güvenlik Kilidi |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 183 × 15 × 6,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS183 |
| Malzeme | PP, ABS, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 69 N |
| Toplam Uzunluk | 183 mm |
| Çalışma süresi | 168 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.06 g / pc |
| İşaretleme Alanı | 1/2 R 4.2 mm |
| Diğer Seriler | - Hayır. |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284