|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 400*34*16mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 340 N (34,69 KG) | Toplam Uzunluk: | 400 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 272 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,95 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 38 * G 24 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer | GTİP Kodu: | 3926909090 |
| Adedi: | 1.0000 adet | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 400×34×16 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS400W |
| Malzeme | PP (Polypropylene) |
| Çekim Gücü | 275 N (28.1 KG) |
| Toplam Uzunluk | 400 mm |
| Çalışma süresi | 272 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.95 g / parça |
| İşaretleme Alanı | L 38 × W 24 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdırma Yolu | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
| Asgari Sipariş miktarı | 10,000 parça |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284